Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Úvod Sport Až 92. minuta rozhodla utkání, FC Hlinsko je na druhém místě tabulky Vytvořit článek
Až 92. minuta rozhodla utkání, FC Hlinsko je na druhém místě tabulky
redakce iHLINSKO - 26. 09. 2022    605    0 Líbil se vám tento článek?

V neděli 25. září se FC Hlinsko utkalo s FK Náchod na domácím hřišti v Olšinkách. Pro hlinecké fotbalisty to byl osmý zápas sezóny, jsou tedy v pomyslné polovině podzimní části.

Od začátku utkání bylo vidět, že domácí Hlinsko si hlídá balón a snaží se vstřelit branku. To se podařilo v prvních minutách utkání, kdy pomohli jak soupeři tak sobě a utkání bylo 1:1.

V druhé polovině zápasu zahájili hlinečtí několik útočných akcí na bránu a soupeř neměl příliš šancí dostat se k míči, pouze bránil. V posledních minutách utkání se domácímu Křižákovi podařilo vstřelit celkově třetí branku utkání a zvednout tak skóre na konečných 2:1.

FC Hlinsko je aktuálně na druhém místě tabulky s 18 body. Příští utkání odehrají s prvním Libercem a další zápas na domácí půdě 9. října od 16:00 s Chrudimí B.