Dnes je 31. březen 2023, svátek má Kvido
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Backer Elektro CZ zve na den otevřených dveří a hledá nové zaměstnance Vytvořit článek
Backer Elektro CZ zve na den otevřených dveří a hledá nové zaměstnance
Backer Elektro CZ a.s., Backer ELTOP s.r.o. - 12. 01. 2022    2655    0 Líbil se vám tento článek?

Společnost Backer Elektro CZ a.s. zve na den otevřených dvěří, který se uskuteční 20. ledna 2022 od 8:00 do 18:00 hodin v provozovně na adrese Bezručova 1656 v Hlinsku pod nádražím. Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si nové prostory společnosti a moderní výrobní postupy.

Den otevřených dveří je určený také pro zájemce o nové pracovní pozice, které z důvodu rozšiřování výroby firmy Backer Elektro CZ a.s. nově nabízí. Jedná se o pozice Mistr výroby, Obsluha CNC, Seřizovač nebo Operátor výroby.

Nástupní mzda na pozici Operátora výroby je 30 000 Kč, výhodou je možnost kariérního růstu nebo práce v čistém a moderním provozu. Dalším benefitem je jistota stabilního zaměstnavatele a místo pracoviště přímo v Hlinsku. Uchazeč/ka o zaměstnání by měl/a mít chuť pracovat, elán a být spolehlivý/á. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe. 

Více informací se lze dozvědět již nyní u Zuzany Machovcové na telefonním čísle 603 115 739 nebo Moniky Čechalové na čísle 777 721 961. Emailový kontakt je [email protected]

 

 Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu