Dnes je 18. srpen 2022, svátek má Helena
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Cyklopecky Východních Čech pořádají soutěž Vytvořit článek
Cyklopecky Východních Čech pořádají soutěž
redakce iHLINSKO - 01. 08. 2022    233    0 Líbil se vám tento článek?

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Pardubickým a Královéhradeckým krajem připravili pro cyklisty, turisty a další sportovce soutěž Cyklopecky 2022. 

 

Soutěž probíhá od 1. května do 30. září 2022 a zúčastnit se může každý, kdo vlastní hrací kartu. Tu si můžete vyzvednout ve všech informačních centrech Pardubického a Královehradeckého kraje, nebo si ji můžete stáhnout z webových stránek Cyklopecek zde . Soutěžit mohou jak rekreační cyklisté, tak rodiče s dětmi nebo jiní sportovci, nezáleží totiž na tom, zda přijedete na kole, či přijdete pěšky. 

 

Na každé trase objevíte spoustu zajímavých míst. Můžete navštívit lokalitu, která je spojena s existencí druhohorního moře (Skuteč, Vrbatův Kostelec, Leštinka), navštívit východočeský Karlštejn (Karlštejn, Pustá Rybná, Svratouch), okolí Toulovcových Maštalí, údolí řeky Svitavy, vyrazit na zvířectvem na Pardubicku (Holice, Borohrádek, Chvojenec). Všechny trasy naleznete zde


Pokud získáte alespoň pět razítek z pěti různých tras a zašlete vyplněnou hrací kartu na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, 530 02 Pardubice do 30. září 2022, či kartu pošlete elektronicky na e-mail [email protected] můžete hrát o horské kolo, pobyt na zámečku Karlštejn, ve skanzenu Krňovice, hospitálu Kuks, Kramařové chatě nebo hotelu Jezerka, dalšími cenami jsou dárkové poukazy a cyklodoplňky.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu