Druhou třetinu ovládli hosté
21. 10. 2019.
visibility 1339
V neděli 20. října se na hlinecké ledové ploše hrálo šesté utkání krajské ligy mužů. Do Hlinska zavítal tým Chotěboře.  Během první třetiny padly 2 góly z rukou hlineckých hokejistů. Druhou třetinu ovšem hlinečtí koně prospali a prohráli ji 0:4. Hokejisté Chotěboře předvedli vynikající hru, hlinecké prakticky nepustili k žádné šanci. Do třetí třetiny se tak vstupovalo za stavu 2:4. Domácí se opět vrátili do hry a během prvních minut vstřelili další branku. Během základní hrací doby dokázali hlinečtí pouze vyrovnat na 4:4, přestože měli v této třetině spoustu dalších šancí. Po prodloužení, ve kterém se nerozhodlo o vítězi, následovaly nájezdy. Tým Chotěboře byl úspěšnější a zápas tak skončil 5:4 pro hosty.