FC Hlinsko je po podzimní části sezóny v první polovině tabulky
31. 10. 2021.
visibility 1266

Fotbalisté FC Hlinsko odehráli v neděli 31. října poslední zápas podzimní části sezóny 2021/2022 s týmem MFK Trutnov.

První polovina utkání na domácím hřišti byla vyrovnaná, do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Po několika odehraných minutách druhého poločasu vstřelil branku hlinecký Jančura a rozhodl tak zápas. Do konce utkání měli fotbalisté na obou stranách šance vstřelit branku, ale nestalo se tak a zápas skončil výhrou 1:0.

FC Hlinsko vyhrálo celkem 6 zápasů, 4 skončily remízou a 5 jich prohráli. Celkem se jim podařilo vstřelit 23 branek.

Dnešním utkáním se s FC Hlinsko rozloučil hráč Bojan Vukliševič, který v Hlinsku působil 7 let.

Hlinečtí fotbalisté se tak umístili po podzimní části sezóny v první polovině tabulky na osmém místě s 22 body.