FC Hlinsko kleslo po prohře s SK Sparta Kolín na 13. místo tabulky
16. 08. 2021.
visibility 809

Fotbalistům FC Hlinsko se prozatím v divizních zápasech nedaří. Minulý týden remizovali (3:3) s hráči z Kosmonos a odvezli si tak díky brankám Jančury a Zelenky pouze jeden bod.

V neděli 15. srpna se odehrál třetí zápas sezóny, soupeřem byli fotbalisté z Kolína, kteří do zápasu nastupovali, stejně jako hlinečtí fotbalisté, s jednou prohrou a jednou remízou.

V prvních minutách zápasu vstřelili branku domácí (J. Nevole 1:0) a skóre se jim podařilo udržet až do 13. minuty, kdy branku vstřelili hosté a domácí natolik zneklidnili, že v průběhu dalších několika minut vstřelili kvůli chybě gólmana druhou branku. Po druhé brance hostů fauloval brankář domácích protihráče a dostal žlutou kartu. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:2

V průběhu druhého poločasu se hráčům SK Sparta Kolín podařilo vstřelit další branku, hlinečtí na ni odpověděli o několik minut později, kdy skóre snížil M. Hlouš (2:3).

Hlinečtí s Kolínem prohráli 2:3 a jsou na 13. místě tabulky s jedním bodem.

Další zápas se odehraje na domácím hřišti v neděli 22. srpna od 17:00 hodin s TJ Sokol Libiš.