FC Hlinsko odehrálo utkání s nejlepším divizním týmem
Profilovka
01. 05. 2023.
visibility 1053

V neděli 30. dubna odehráli hlinečtí fotbalisté 24. zápas sezóny 2022/2023, tentokrát s Libercem. Jak letošní sezonu dobře začali, tak nyní se jim v jarní části nedaří a už po několikáté prohráli.

Na hlinecké fotbalové hřiště zavítal lídr divizní skupiny C FC Slovan Liberec B. Hlinečtí fotbalisté s nimi odehráli první utkání v říjnu 2022 právě v Liberci a prohráli s ním 5:0. Nedělní utkání také skončilo prohrou hlineckých fotbalistů, a to 0:3. V průběhu prvního poločasu byla znát převaha libereckých, kteří fotbalisty Hlinska prakticky nepustili k balonu. Převaha Liberce také skočila gólem v bráně domácího Hlinska.

Druhý poločas už si míč hlinečtí více hlídali, ale nebylo jim to nic platné. Nedokázali proměnit ani jednu šanci, za to liberečtí fotbalisté v průběhu druhého poločasu vstřelili další dvě branky.

FC Hlinsko je v tabulce na šestém místě se 40 body. Další utkání se uskuteční v Chrudimi 7. května. Domácí utkání se odehraje ve středu 10. května od 18:00 hodin s TJ Velké Hamry.