Finále poháru Vladimíra Martince si nezahrajeme postupuje Jaroměř
Profilovka
03. 03. 2022
visibility 1103

Hlinsko -  finále poháru Vladimíra Martince si nezahrajeme, postupuje Jaroměř. V sérii jsme nepodali dobrý výkon a nebyli jsme to my, kdo udával tón utkání. V obou utkáních jsme hráli složitě, chyběl větší důraz a celá řada zbytečných vyloučení i chyb nás stála lepší výsledek.

Již v prvních minutách utkání jsme měli dvě šance dát první gól v přečíslení dva na jednoho, ale přihrávky nechodily tak jak měly. Při hře v oslabení v 7. minutě měl šanci Hudec, který projel celé kluziště a prověřil bekhendovou střelou Prokše v brance soupeře. Následovala i naše přesilová hra, kterou soupeř rovněž ubránil. Bohužel tomu tak nebylo na straně domácích v dalším oslabení v 9. minutě a o minutu později Souček početní výhodu proměnil 0:1. Hra domácích stále neměla potřebnou šťávu a soupeř toho dokázal využít v 18. minutě, když si sjel naším křídlem neobsazený Bujňák z modré čáry a prostřelil z ideální přihrávky našeho brankaře 0:2. Ani úvod druhé třetiny nepřinesl klid na hokejky domácích. Hned v úvodu šel pykat Hron. Saifr v brance držel stav, ani následná přesilovka domácích 5 na 3 nepřinesla branku a nervozita se stupňovala. Platilo nedáš dostaneš. V oslabení ve 40. minutě soupeř svoji výhodu opět využil, střela Mišince do šatny 0:3. Do závěrečné třetiny bleskl plamen naděje využitím přesilové hry Brožek snižil ve 41. minutě  na 1:3 po střele Hamáka. Hlinečtí měli výhodu další přesilovky ve 47. minutě, kdy byla kontaktní branka již cítit ve vzduchu, ale při vší snaze se to nepodařilo. Čas neúprosně běžel a soupeř využil další přesilovou hru v 51. minutě zvýšil na 1:4 Bujňák. Domácí bojovali až do konce, ale stav již nedokázali korigovat.

Děkujeme divákům a fanouškům za podporu. Vybrané vtupné ve výši 4 440,- Kč a další příspěvky v celkové výši 5 000,-Kč zasíláme na účet Člověk v tísni - SOS Ukrajina.

utkání: Hlinsko : HC Jaroměř
skóre: 1 : 4
třetiny: 0:2, 0:1, 1:1
branky domácí: 41. Brožek ( Hamák, Cejpek)
branky hosté: 10. Souček (Rind), 18. Bujňák (Rind), 40. Mišinec ( Krause), 51. Bujňák (Souček)
sestava domácí: Saifr - Lenoch P., Fink, Hamák, Adolf, Beneš, Lenoch Š., Havel, Chvojka, Hudec, Brožek, Cejpek, Matýs, Zdražil, Hron, Králíček
sestava hosté: Prokš - Dvořák, Kotrč, Mišinec, Štohanzl, Souček, Bujňák, Holub, Háze, Tomášek, Kačerovský, Rind, Krause, Souček