Dnes je 30. leden 2023, svátek má Robin
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Firmy Pivovar Rychtář Přidat firmu zdarma
Pivovar Rychtář
Resslova 260, 539 01 Hlinsko v Čechách

Pivovar Rychtář je celorepublikově oblíbená značka piva. Pivovar byl v Hlinsku v Čechách založen v roce 1913. Původně akciový pivovar byl v roce 1948 znárodněn a stal se součástí Horáckých pivovarů a později Východočeských pivovarů. Pod názvem RYCHTÁŘ byl poprvé stočen do lahví 12% světlý ležák v roce 1981. Řada investičních a rekonstrukčních akcí, které postupně měnily a mění vzhled pivovaru a jeho technologické vybavení, umožňují uspokojit stálý zájem všech příznivců o prvotřídní, klasicky vyráběné pivo. Pivovar Rychtář jako jeden z mála pivovarů u nás používá hlávkový chmel ve své přírodní podobě.
  Pivo Rychtář je stejně jako pivo tohoto jména zárukou poctivosti, spokojenosti a prosperity našeho venkova. Tradiční české vesnice a malá města v čele s Rychtářem vzkvétají a dodávají nám na klidu, pohodě, důležitosti i sebevědomí. Pivo Rychtář je vařeno tradičním dvourmutovým způsobem, kvasí v otevřených spilkách a leží v ležáckých tancích. Pivo vyráběné s takovým fortelem a se skutečným respektem k tradičnímu řemeslu tak ocení především skuteční pivní znalci.
  Poctivé, tradičně vařené pivo, chmelené hlávkovým žateckým chmelem.
 

Kontaktní údaje
Adresa: Resslova 260, 539 01 Hlinsko v Čechách
Telefon: 469 311 471
Články
Pivovar Rychtář - 17. 06. 2020
Od úterý 16.6.2020 pivovar Rychtář znovu otevírá veřejnosti brány pivovaru. V rámci prohlídek je i nadále potřeba respektovat aktu...
Reklama   •   Koupit reklamu