Fotbalisté FC Hlinsko jsou v divizních zápasech za polovinou
24. 09. 2021.
visibility 788

Fotbalisté FC Hlinsko odehráli další dvě utkání, mají tak za sebou osm soupeřů. V sobotu 11. září odehráli zápas ve Velkých Hamrech a podařilo se jim vstřelit jednu branku, domácí fotbalisté Velkých Hamrů byli ale lepší a Marek Jech obdržel 3 branky. Za hlinecký tým střílel branku Kryštof Vašek v posledních minutách zápasu.

V sobotu 18. září fotbalisté na domácím hřišti v Olšinkách přivítali soupeře z Náchoda a tentokrát se jim dařilo. Ihned na začátku utkání vstřelil branku Formáček, který svoji trefu opakoval již o několik minut později. Hostujícím náchodským se podařilo také jednu branku vstřelit, a to v 52. minutě zápasu.

Hlinečtí fotbalisté spadli ze 7. na 8. místo, avšak počtem bodů jsou na stejné příčce jako Letohrad či Horky nad Jizerou a od vyšší příčky je dělí jeden bod.

Příští zápas se odehraje v Poříčanech 25. září a v Letohradě 28. září, na domácím fotbalovém hřišti budou fotbalisté opět hrát v neděli 3. října od 15:00 hodin s prozatímním vítězem tabulky Vysokým Mýtem.