Fotbalisté se radují z dalších bodů
28. 10. 2019.
visibility 1391
Třinácté kolo divize C přineslo FC Hlinsko tři body. V neděli 27. října zavítali do Hlinska fotbalisté z Nymburka, kterým se během utkání nepodařilo prostřelit hlineckého gólmana.    Hlinečtí nastartovali hru hned na začátku zápasu, kdy v šesté minutě vstřelil branku Werner. V průběhu prvního poločasu se už domácím nepodařilo proměnit žádnou další šanci, přestože jich měli několik. Během druhého poločasu byly oba týmy pod velkým tlakem, kvůli snaze zvýšit či vyrovnat skóre. Fotbalisté Polabanu Nymburk měli obrovskou šanci na konci druhého poločasu, kdy výborně zakročil gólman Marek Jech a překazil možnost na vyrovnání. Minutu před koncem zápasu se ale podařilo branku vstřelit domácím (Klika, 89.min.). Hlinečtí fotbalisté se mohou radovat z vítězství 2:0 a dalších tří bodů.    Hlinecké fotbalisty čekají ještě tři zápasy. Na domácí půdě se bude hrát za dva týdny, 10. listopadu od 14:00 hodin, s MFK Trutnov.