Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně FOTOREPORTÁŽ: Na výstavě králíků, holubů, drůbeže a exotického ptactva byli oceněni nejlepší chovatelé Vytvořit článek
FOTOREPORTÁŽ: Na výstavě králíků, holubů, drůbeže a exotického ptactva byli oceněni nejlepší chovatelé
Petr Laštůvka (redakce) - 29. 08. 2022    866    0 Líbil se vám tento článek?

Víkendovou Krajskou výstavu králíků, holubů, drůbeže a exotického ptactva v městském parku Na Drahách si nenechaly ujít stovky návštěvníků. První den výstavy předával letošním nejúspěšnějším hlineckým chovatelům starosta Miroslav Krčil Putovní poháry starosty města Hlinska. Ocenění za kategorii drubež získal František Slavík, za holuby Aneta Hranicová a za králíky Bohumír Havel.

Předání putovního poháru starosty Hlinska v kategorii holubi

Předání putovního poháru starosty Hlinska v kategorii králíci

Předání putovního poháru starosty Hlinska v kategorii drůbež

Výstavu pořádal Český svaz chovatelů Hlinsko za podpory města. Součástí byla expozice králíků českých strakáčů, holubů hýlů, norimberských skřivanů a holubů českých staváků. Návštěvníci si také mohli prohlédnout zvířata jako jsou kozy, ovce, nutrie a lamy. Zpestřením výstavy byly ukázky králičího hopu přes překážky nebo stříhání ovcí.

Návštěvni si mohli část expozice zakoupit, k prodeji byly také cukrovinky, med, dřevěné výrobky, potřeby pro chovatele, krmiva pro zvířata a zahradní rostliny.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu