Dnes je 5. únor 2023, svátek má Dobromila
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Školství Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště v Hlinsku nabízí individuální prohlídky školy Vytvořit článek
Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště v Hlinsku nabízí individuální prohlídky školy
Věra Dvořáková (redakce) - 23. 02. 2021    1114    0 Líbil se vám tento článek?

Ač není možné uskutečňovat tradiční dne otevřených dveří, Gymnázium Karla Václava Raise a Střední odborné učiliště v Hlinsku nabízí zájemcům o studium gymnaziálních i učebních oborů individuální prohlídky! Ty se uskuteční ve dnech 22. - 26. února 2021 a je třeba se na ně přihlásit prostřednictvím telefonického hovoru na čísle 469 311 190. Časy prohlídek jsou v daných dnech mezi 8:30 a 15:30 hodin.

 

Zájemce o studium a jeho zákonného zástupce školou provede vždy jeden z učitelů a to za dodržení všech hygienických nařízení. Uchazeči o studium se při prohlídce seznámí s prostředím školy, nahlédnou do nově zrekonstruovaných odborných učeben a laboratoří, prohlédnou si kvalitní počítačové a technické vybavení.

 

Během své návštěvy získají potřebné informace o učebních plánech, studijních oborech, možnostech dalšího rozvoje a o uplatnění absolventů. Návštěvu školy je vhodné spojit s odevzdáním přihlášky k přijímacímu řízení. Informace o přijímacím řízením na odkaze http://bit.ly/přijímací-řízení.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu