Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Hlinecké ochotnické divadlo uvede v září komedii Bezkontaktní ženy na letním parketě v Dědové Vytvořit článek
Hlinecké ochotnické divadlo uvede v září komedii Bezkontaktní ženy na letním parketě v Dědové
Věra Dvořáková (redakce) - 13. 07. 2022    821    0 Líbil se vám tento článek?

Sbor dobrovolných hasičů Dědová již nyní zve návštěvníky na zářijové divadelní představení hlineckého ochotnického divadla Dany Chaloupkové. Divadelní spolek DU:HA Hlinsko uvede komedii Marie Jeníčkové BEZKONTAKTNÍ ŽENY aneb AGROSTORY. 

 

Divadelní představení se uskuteční na letním tanečním parketě Humperky v Dědové dne 3. září 2022 v 19:00 hodin. Vstupné je 100 Kč. Při nepřízni počasí se představení odehraje v KD Kladno.

 

Hrají: Dagmar Kočová, Hana Slavíčková, Petra Hrubá, Jana Řezníčková, Martina Lukášková, Dana Chaloupková, Šárka Kohoutová, Eva Trochová, Pavel Chaloupka, Jára Hrubý, Petr Vobejda, Láďa Haneberk, David Bíško, Zbyněk Šibal. Nápověda: Dana Havlová.


Divadelní spolek DU:HA začal hru připravovat již na začátku června 2022. “Nás to baví, snad to bude bavit i vás,” napsali na svém Facebooku. Hra Bezkontaktní ženy Marie Janíčkové je bláznivou komedií z malé farmy, kde se její zaměstnanci musí pokusit zajistit její další existenci. Někdo ji totiž chce zlikvidovat jako se to povedlo už u jiných farem. Tahle poslední odolává a snaží se vzdorovat pomocí převratného vynálezu, jehož vedlejším produktem je zázračné afrodiziakum pro dobytek. Jak to celé dopadne?


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu