Hlinečtí fotbalisté dokázali v Turnově vstřelit pouze jednu branku
08. 04. 2023.
visibility 880

V pátek 7. dubna odjeli fotbalisté bojovat o další body do Turnova, který postoupil v roce 2022 do divizní soutěže z krajského přeboru.

S Turnovem se hlinečtí fotbalisté potkali v září na domácím fotbalovém hřišti a porazili je 3:1. Sobotní utkání proběhlo na hřišti trutnovských fotbalistů a skončilo výhrou domácích 4:1.

Na začátku utkání vstřelili branku domácí, několik minut na to se akce opakovala a před koncem poločasu měli domácí fotbalisté z Turnova náskok 3:0.

Hlinsko po prohře spadlo ma třetí místo tabulky a má nyní 40 bodů. Příští utkání se odehraje 16. dubna od 16:30 hodin na domácím fotbalovém hřišti v Hlinsku se Dvorem králové. Další utkání se odehraje 19. dubna od 17:00 hodin s Benátkami nad Jizerou.