Hlinečtí fotbalisté odehráli další velmi vyrovnané utkání a získali jeden bod
05. 06. 2022
visibility 911

Hlinečtí fotbalisté spadli po nedělním utkání z devátého na desáté místo v tabulce. Do Hlinska přijeli fotbalisté z Horek nad Jizerou, kteří nakonec remizovali s domácím týmem.

Fotbalové utkání zahájili domácí fotbalisté brankou v půlce prvního poločasu. Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat a v průběhu druhého poločasu bylo skóre vyrovnané. Na začátku druhého poločasu hosté vstřelili druhou branku. Utkání bylo až do konce velice napjaté a v 79. minutě utkání se podařilo domácím odpovědět vyrovnávací brankou, která rozhodla o konečném remízovém výsledku.

Domácí tak získali jeden bod a jsou na desátém místě tabulky. Do konce sezóny je čekají ještě dvě utkání, a to s Trutnovem a Letohradem. Oba týmy jsou na tom o několik bodů lépe než FC Hlinsko. V podzimních utkáních hlinečtí s Trutnovem vyhráli a s Letohradem prohráli.

Poslední domácí utkání se uskuteční 18. června od 17:00 hodin s fotbalisty z Letohradu.