Hlinečtí fotbalisté prolomili květnovou smůlu a získali další body
Profilovka
29. 05. 2023
visibility 756

Předposlední domácí utkání hlineckých fotbalistů bylo ve znamení vítězství. Fotbalisté soupeři z Trutnova nedali moc šancí dostat se k míči a dokázali získat 3 body.

První polovina hracího času prakticky rozhodla o vítězi utkání. První branku utkání vstřelil soupeř z Trutnova na začátku zápasu. Domácí Hlinsko ale na odpověď dlouho nečekalo a velmi rychle vyrovnalo skóre. Během dalších dvaceti minut prvního poločasu vyhrávali hlinečtí už 3:1. V průběhu druhého poločasu měli šance jak domácí, tak hosté, ale ani jednomu se nepodařilo gólové akce proměnit a domácí Hlinsko tak získalo cenné tři body s výsledkem 3:1.

FC Hlinsko je se 47 body na šestém místě tabulky.

Fotbalisty čekají ještě dvě utkání s Čáslaví odehrají zápas 4. června na hřišti soupeře a 10. června odehrají poslední domácí utkání s Letohradem od 15:00 hodin.