Hlinečtí fotbalisté si ze Dvora Králové odvezli jeden bod
17. 04. 2022
visibility 671

Hlinečtí fotbalisté po jednom domácím odloženém zápase s Benátkami sehráli další utkání ve Dvoře Králové.

Hlinečtí fotbalisté rozehráli zápas se Dvorem Králové gólem ve 20. minutě. Domáci ale skóre ke konci poločasu otočili ve svůj prospěch. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1.

Na začátku druhého poločasu hlinečtí srovnali na 2:2. Ke konci druhého poločasu oba týmy vstřelily branku z penalty. Utkání tak skončilo 3:3. Hlinečtí si ze Dvora Králové odvážejí jeden bod a klesli tak na 8. místo s 27 body. Utkání můžete ze záznamu zhlédnout zde.

Příští utkání se odehraje ve středu 20. dubna od 17:30 hodin na hřišti v Olšinkách. Dohrávat se bude zrušené utkání s Benátkami nad Jizerou. Další utkání se uskuteční opět na domácí půdě a to v neděli 24. dubna od 17:00 hodin s fotbalisty z Velkých Hamrů.