Hlinečtí fotbalisté vyšli o víkendu opět bodově naprázdno
30. 05. 2022.
visibility 1027

Hlinečtí fotbalisté včera odehráli dvanácté utkání v jarní části sezóny 2021/2022. S nováčky z Tochovic se naposledy doma utkali na podzim, kdy s nimi remizovali.

Fotbalistům FC Hlinsko se v jarní sezóně nedaří střílet branky. Přestože vždy mají několik šancí, nepromění je. Tak tomu bylo i v utkání s Tochovicemi, se kterými hlinečtí prohráli 0:2. První poločas skončil 0:0. V druhém poločase měli hlinečtí dvě šance, ale neproměnili je. Tochovičtí ale založené akce proměnili, a to ve velmi krátkém čase.

FC Hlinsko je v tabulce na 9. místě s 33 body, na první Kolín ztrácí 37 bodů a mají o 11 bodů více, než poslední Horky nad Jizerou.

Další utkání odehrají hlinečtí fotbalisté na hřišti v Olšinkách v neděli 5. června od 17:00 hodin s fotbalisty z Horek nad Jizerou. Hlinsko s fotbalisty z Horek v posledním společném podzimním duelu vyhrálo 2:3.