Hlinečtí hokejisté odjeli z Poličky se všemi body
09. 12. 2021
visibility 1219

I v druhém utkání v prolínací části soutěže krajské ligy mužů, která se hraje také s Královéhradeckými celky, přivezli hlinečtí výhru.

V utkání se hlinečtí Koně ujali vedení již v první minutě, když Adolf přesně přihrál najetému Cejpkovi a ten prostřelil Víta v brance soupeře 0:1. I když si hosté vytvořili další šance, do šaten se odcházelo s těsným vedením 0:1. Ve druhé i třetí části domácí dokázali vyrovnat, ale hosté vždy přidali další branku a domácí museli vždy dotahovat. Těsné vedení si hlinečtí udržovali prakticky až do konce utkání. K závěrečnému dramatičtějšímu konci přispěl svým rozhodnutím také sudí, když v poslední minutě utkání vyloučil po faulu na našeho hráče právě jeho a to při power play domácích.... Ale výhru si hlinečtí již nenechali vzít, protože i ve čtyřech soupeře k vážnému ohrožení branky nepustili.  V brance podržel tým Vl. Saifr a  střelecky i bodově se dařilo T. Cejpkovi - 2 branky a 2 asistence.

Výsledky soupeřů:  Lanškroun - Moravská Třebová  4:6, Opočno - Třebechovice 4:6, Litomyšl - Č.Třebová 2:7, Nový Bydžov - Jaroměř 8:1, Nové Město n/M - Náchod 3:2

V neděli 12. 10. od 17:00 hodin hostíme na domácím stadionu v Olšinkách tým Třebechovic.

utkání: Polička : Hlinsko
skóre: 4 : 5
třetiny: 0:1, 2:2, 2:2
branky domácí: 22. Martinů, 30. Krajíček, 43. Jindra, 54. Kunstmüler
branky hosté: 1. Cejpek (Adolf) 27. Chvojka (Lenoch, Kulhánek), 35. Cejpek ( Bříza) 46. Beneš (Cejpek) 57. Fink ( Cejpek)
sestava domácí: Vít - Elis, Čermák, Augustin, Nunvář, Kyncl, Krajíček, Kunstmüller, Prokopec, Jindra, Šerejch, Pazourek, Zobač, Martinů, Tobiáš, Nečas
sestava hosté: Saifr - Beneš, Fink, Adolf, Lenoch Š., Sekyra, Bříza, Cejpek, Kulhánek, Chvojka, Matýs,Brožek, Zdražil, Králíček, Hamák