Hlinečtí hokejisté zaměřili síly ve třetím přípravném utkání s Jaroměří
21. 09. 2020
visibility 937

Hokejisté z HC Horses Hlinsko odehráli v neděli 20. 9. 2020 třetí přípravné utkání ze série čtyř přípravných zápasů. Tentokrát změřili síly s celkem ze sousedního kraje s Jaroměří. I když hlinečtí nestihli rozbruslení z důvodu silniční zácpy a omezení, měli podařený vstup do zápasu a v jednobrankovém vedení pokračovali téměř po celé utkání. V závěrečné třetině Horses odskočili po využití jedné z mála přesilovek o dvě branky. Domácí minutu před koncem snížili skóre na 5:6 a pokoušeli se vyrovnat v power-play, ale hosté těsnou výhru ubránili. Hlinsko tak odjíždělo z Jaroměře s vítězným výsledkem 5:6. V sestavě hlineckých nastoupil také junior Jiří Hamák, který podpořil útočné řady HC Hlinsko.

Skóre: 5 : 6

Třetiny: 1:1, 1:2, 3:3

Branky hosté: Chvojka, Hron, Cejpek (2), Dítě, Brázda

Ve středu 23. 9. 2020 odehrají hlinečtí hokejisté poslední přípravný zápas v Novém Bydžově. V neděli 27. 9. 2020 od 17:30 hod zahájí HC Hlinsko nový ročník soutěže na domácím ledě proti Chocni.