Dnes je 18. srpen 2022, svátek má Helena
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Hlinsko se dnes večer rozdělí na vyznavače rocku a taneční hudby Vytvořit článek
Hlinsko se dnes večer rozdělí na vyznavače rocku a taneční hudby
Petr Laštůvka (redakce) - 25. 06. 2022    779    0 Líbil se vám tento článek?

Milovníci hudebních zážitků mají dnešní den v Hlinsku svátek. V areálu DTJ se koná Rockový festival a souběžně s ním na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu v Olšinkách Den fotbalu nazvaný Amplla Cup 2022. 

Vystupující kapely na DTJ mají společné to, že alespoň jeden člen kapely má kořeny v Hlinsku. Akce začala dnes v 15:00 hodin a jako první vystoupila kapela Bandaband z Ostravy. Členem uskupení je hlinecký rodák baskytarista Karel Pech. Mezi další vystupující kapely patří The Kredenc revival C.C.R. Zde jsou hned dva hlinečtí rodáci. Basová kytara Jiří Janovský a sólová kytara Robert Frei. Třetí na řadě je uskupení Sorry! Zde je hlinecký rodák baskytarista Ivo Hašler. Jako poslední uskupení se představí jeden z nejlepších českých Olympic revivalů. I v této kapele je hlinecký rodák Martin Gregor, který nejen že zpívá, ale hraje i na sólovou kytaru.

Amplla Cup na fotbalovém hřišti je kulturně společenská akce, která navazuje na bývalé úspěšné ročníky Profil cupu konající se v Hlinsku již od roku 1993. Na programu bylo fotbalové utkání FC Hlinsko (divize) vs. SK Ždírec (divize), FK Pardubice (1. liga) vs. FC Vysočina Jihlava (2. liga). Od 19:00 hodin začíná dětská diskotéka, od 20:00 vystoupí Josex IX. a Martin Maxa, hudební večer zakončí DJ Kofola. Na závěr akce je připravený ozvučený ohňostroj. Den fotbalu moderuje Petr Jančařík.


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu