Dnes je 7. prosinec 2022, svátek má Ambrož a Aenjamín
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Jitrnice a prejt opět k dostání v Řeznictví U Švandů Vytvořit článek
Jitrnice a prejt opět k dostání v Řeznictví U Švandů
Řeznictví U Švandů - 13. 09. 2022    339    0 Líbil se vám tento článek?

Ochladilo se, pomalu nám končí letní sezona, tak jsme pro Vás po delší odmlce připravili v Řeznictví U Švandů jitrnice a prejt, navýšili výrobu uzených mas a v brzké době vyrobíme i poctivou vinnou klobásku.

Pro zákazníky jsou k dispozici dvě prodejny v Hlinsku, první se nachází na adrese Družstevní 1405 a její otevírací doba je od úterý do pátku od 7:00 do 16:00 hodin, v sobotu od 7:00 do 10:30 hodin. V pondělí má prodejna zavřeno. Druhá prodejna je na adrese Třebízského 687 a je otevřena v pondělí od 8:00 do 15:00 hodin, úterý až pátek od 7:00 do 16:30 hodin. Sobotní otevírací doba je od 7:30 do 11:00 hodin.

Řeznictví U Švandů je rodinná firma s uzenářskou výrobou a tradicí čtyř generací, která se na regionálním trhu pohybuje již 78 let. Po revoluci v roce 1991 byla výroba obnovena a provoz zmodernizován. V současné době vede a rozšiřuje firmu pravnuk zakladatele. Vlastní výrobky jsou nabízeny již v šesti prodejnách – dvou v Hlinsku a po jedné ve Žďáře nad Sázavou, Skutči, Havlíčkově Brodě a v Chotěboři. Uzenářské a masné produkty rozvážíme již ve třech speciálních chladírenských vozech. Zaměřili jsme se na kvalitní výrobu prodanou ve vlastních prodejnách!


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu