Dnes je 31. březen 2023, svátek má Kvido
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Koncert Děti maminkám v Centru Jana XXIII. na Den matek Vytvořit článek
Koncert Děti maminkám v Centru Jana XXIII. na Den matek
Věra Dvořáková (redakce) - 07. 05. 2022    555    0 Líbil se vám tento článek?

K příležitosti Dne matek, který se slaví druhou květnovou neděli, se v neděli 8. května v Centru Jana XXIII. uskuteční koncert Děti maminkám. Začátek akce je v 15:00 hodin a v programu vystoupí žáci ZUŠ Hlinsko.

 

“Vážení a milí přátelé, po dlouhých dvou letech, kdy byly zrušeny kvůli covidovým vládním nařízením všechna vystoupení a koncerty, Vás můžeme s radostí pozvat opět do Centra Jana XXIII. na milý koncert žáků ZUŠ v Hlinsku „Děti maminkám“ u příležitosti svátku Dne matek. Těšíme se upřímně na všechny vystupující děti, jejich vystoupení jdou vždy ze srdíčka do srdíčka. Těšíme se společně s přáteli na hojnou účast. Vystoupení dětí vždy pohladí každého posluchače,” zve centrum na svém Facebooku.

 

Den matek je dnem, kdy se vzdává pocta všem matkám a mateřství jako celku. Svátek se slaví se po celém světě v různé dny a vychází z nejrůznějších tradic. V České republice se slaví druhou neděli v květnu a v tento den dávají děti maminkám květiny či jiné dárky. Obdobou svátku je Den otců, který se slaví třetí červnovou neděli.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu