Litomyšl na hlineckém ledě bojovala o vítězství
07. 11. 2019.
visibility 1281
Ve středu 6. listopadu hostili hlinečtí hokejisté HC Litomyšl, kteří až do samého konce bojovali o puk. Na začátku první třetiny se z první vstřelené branky radovali hosté, kterou jim ale domácí v zápětí vrátili. Během první třetiny hlinečtí hokejisté ovládali hru a vstřelili celkem tři branky. Do kabin tak odcházeli za stavu 3:1.  Na začátku druhé třetiny hokejisté HC Hlinsko vstřelili dva góly a hokejisté Litomyšle začali bojovat o puk a mnoho hráčů, jak domácích tak hostí, navštívilo trestnou lavici. V jednu chvíli byli hokejisté Hlinska v oslabení 3 na 5, kdy se jim podařilo všem možným gólovým šancím zabránit. Litomyšli se domácího gólmana podařilo prostřelit opět během oslabení domácích. Na konci druhé třetiny se HC Hlinsko podařilo vstřelit ještě jednu branku v plném počtu hráčů, do poslední třetiny se tak vstupovalo za stavu 6:2.  Během třetí třetiny se hlinečtí snažili kontrolovat hru a nepouštěli Litomyšl k puku. Hostí si však skulinku našli a vstřelili třetí branku. HC Hlinsko vyhrálo nad HC Litomyšl 6:3.  Další utkání se uskuteční opět ve středu 13. listopadu od 18:30 hodin, kdy na ledovou plochu zavítá prozatímní vítěz HC Spartak Choceň.