Dnes je 26. říjen 2021, svátek má Erik
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Minitenisté se na Mistrovství ČR umístili na neuvěřitelném 2. místě Vytvořit článek
Minitenisté se na Mistrovství ČR umístili na neuvěřitelném 2. místě
Petr Laštůvka (redakce) - 13. 10. 2021    559    0 Líbil se vám tento článek?

Nejmenší tenisté z Tenisového klubu Hlinsko se v kategorii do sedmi let umístili na Mistrovství ČR na 2. místě, kde odehráli skvělý turnaj a k tomu přidali parádní výkony. Mistrovství se konalo 28. září na dvorcích TK Sparta Praha.

„V základní skupině jsmě měli týmy ze Světlé nad Sázavou a Havlíčkova Brodu, které jsme porazili na našich domácích kurtech. Díky tomu jsme postoupili do finále Východních Čech, které je rozděleny na Pardubickou a Hradeckou část. V krajském přeboru jsme také vyhráli a nominovali se na Mistrovství České republiky do Prahy, kde se sešli vítězové z každého kraje. O první místo se utkalo celkem osm nejlepších týmů minitenistů z naší republiky," uvedla Tereza Wasserbauerová z TK Hlinsko.

Na Mistrovství ČR se musel hlinecký tým utkat v osmi zápasech, mít minimálně čtyři hráče v týmu a každý hráč odehrát alespoň dva zápasy. Za TK Hlinsko nastoupili Zerzán Vojtěch, Pražák Jakub, Hayek Denis, Mrkvičková Josefína, Halamka Filip a Janáčková Kamila.

„V prvním kole jsme porazili Přerov 5:3, v semifinále jsme zvítězili nad Libercem 6:2 a ve finále jsme nestačili na domácí tým 2:6 TK Sparta Praha," dále dodala ke sportovnímu úspěchu Wasserbauerová.

Minitenisté se s medailemi a poháry pochlubili starostovi města Hlinska Miroslavu Krčilovi, který jim pogratuloval k velkému úspěchu a poděkoval za reprezentaci města Hlinska.

První místo na Mistrovství ČR obsadili minitenisté z TK Sparta Praha, druhé z TK Hlinsko a na třetím místě se umístil tým TK Agrofert Prostějov.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Věra Dvořáková (redakce) - před 1 hodinou
Již tento pátek 29. října 2021 se na nábřeží před Orlovnou konají Farmářské trhy. Ty návštěvníkům a nakupujícím nabídnou farmářské...
Věra Dvořáková (redakce) - před 16 hodinami
V tomto týdnu se v Hlinsku a jeho okolí uskuteční kulturní, společenské a sportovní akce. Program bude probíhat venku i ve vnitřní...
redakce iHLINSKO - 25. 10. 2021
Každý rok na přelomů září a října se v italském městě Castelfidarno, kde je největší koncentrace výrobců akordeonů, koná akordeono...
Reklama   •   Koupit reklamu