Dnes je 18. srpen 2022, svátek má Helena
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Vaše zprávy Na chirurgii se můžete objednat přes webové stránky Vytvořit článek
Na chirurgii se můžete objednat přes webové stránky
Pěkné weby - 19. 03. 2020    2295    0 Líbil se vám tento článek?

MUDr. Tlustý Tomáš a jeho privátní chirurgická ambulance v Hlinsku má nové webové stránky. Na nich se můžete dočíst například to, jaké služby privátní chirurgická ambulance poskytuje, s jakými zdravotními pojišťovnami spolupracuje, jaký má ceník pro placené úkony, a také se můžete pomocí webové stránky objednat do ordinace.

Webové stránky naleznete na www.chirurgiehlinsko.cz

Dále je možné se přihlásit k odběru novinek na www.facebook.com/chirurgiehlinsko. Na FB stránce můžete přímo komunikovat s panem doktorem MUDr. Tlustým.

Privátní chirurgická ambulance – MUDr. Tlustý Tomáš je moderním ambulantním zařízením, které se stará o diagnostiku i léčbu vašich obtíží ze spektra všeobecné chirurgie a traumatologie. Důležité je, aby se pacienti cítili příjemně, a proto je vždy přivítá vlídný, profesionální a individuální přístup. Ročně se provede přes 8 000 ošetření. Péče je ve snaze snížit váš čas strávený v čekárně na minimum. Objednávání pacientů probíhá na čas. Akutní úrazy mají samozřejmě po celou ordinační dobu přednost včetně posádek RZP.

„Webové stránky jsme vytvářeli, aby byly co možné nejvíce přehledné a intuitivní, aby bylo možné se objednat do ordinace. Také jsme chtěli, aby webové stránky usnadnili komunikaci s privátní chirurgickou ambulancí,“vysvětluje Michal Voldán z Pekneweby.cz


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu