Dnes je 28. listopad 2022, svátek má René
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Na letní grilovačce nesmí chybět grilovací klobásy z Řeznictví U Švandů Vytvořit článek
Na letní grilovačce nesmí chybět grilovací klobásy z Řeznictví U Švandů
Řeznictví U Švandů - 26. 05. 2022    416    0 Líbil se vám tento článek?

I letos připravujeme v Řeznictví U Švandů pro zákazníky oblíbené GRILOVACÍ KLOBÁSY S BRUCHETTOU A SÝREM. Doporučujeme k nim přidat porci lahodného cibulového čatní, které také zakoupíte v jemné i pálivé variantě na našich prodejnách v Hlinsku.

Milovníci masných výrobků si u nás vyberou ze široké škály uzenin jak na gril, tak na pohoštění při posezení třeba na zahrádce. Téměř všechny uzeniny jsou původem z naší vlastní výroby a proto víme, že nabízíme produkty s kvalitním složením.

Na letní grilovačce nesmí chybět ani pořádný kus kvalitního masa z českých chovů. Doporučujeme například falešnou svíčkovou, je to křehký a měkký kousek hovězího masa vhodný nejen na grilování, vaření, dušení a steaky, ale i na špízy a tatarský biftek.

Pro zákazníky jsou v Hlinsku k dispozici dvě prodejny, první se nachází na adrese Družstevní 1405 a její otevírací doba je od úterý do pátku od 7:00 do 16:00 hodin, v sobotu od 7:00 do 10:30 hodin. V pondělí má prodejna zavřeno. Druhá prodejna se nachází na adrese Třebízského 687 a je otevřena v pondělí od 8:00 do 15:00 hodin, úterý až pátek od 7:00 do 16:30 hodin. Sobotní otevírací doba je od 7:30 do 11:00 hodin.


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu