Na Ratajích se setkali milovníci gravel biků
Profilovka
14. 10. 2021.
visibility 1154

V Hlinsku na Ratajích se v sobotu 9. října 2021 uskutečnil závod Ridley Gravel Tour, který byl určen pro jezdce na kolech gravel a jim podobným modelům. Závod pořádal CK MTB Maraton Hlinsko s ředitelem závodu Petrem Brudrem Svobodou.

V celkovém pořadí zvítězil Pavel Svoboda s časem 1:55:23, jen vteřinu za ním následoval Pavel Svoboda mladší s časem 1:55:24 a na třetím místě se umístil Petr Picka s časem 1:55:25. Všichni tři závodníci patří do klubu Vokolek Cycling Team. V ženských závodech bodovala Alžběta Kavková z klubu Oplt Cycling.

Ve věkových kategoriích zvítězil Pavel Svoboda mladší za juniory, Petr Picka za muže do 30 let, Luboš Němec za muže nad 40 let a Pavel Svoboda za muže nad 50 let. Tito všichni čtyři závodníci patří do Vokolek Cycling Team.