Dnes je 18. srpen 2022, svátek má Helena
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Návštěvní den pro veřejnost v bývalé administrativní budově firmy ETA Vytvořit článek
Návštěvní den pro veřejnost v bývalé administrativní budově firmy ETA
Petr Laštůvka (redakce) - 02. 11. 2021    872    0 Líbil se vám tento článek?

Pro širokou veřejnost se tento pátek 5. 11. 2021 od 14:00 do 17:00 hodin otevře bývalá administrativní budova firmy ETA, kde se nyní nově nachází prostory střední odborné školy v Hlinsku. Návštěvníci si budou moci prohlédnout vybavení dílen, učebny, zázemí pro učitele a žáky a další zrekonstruované prostory.

„Přátelé, díky za podporu, kterou od vás máme v případě naší snahy vrátit do Hlinska plnohodnotné střední odborné školství. Mám radost a vážím si toho. Děkuji také Pardubickému kraji za mimořádnou vstřícnost. Pokud se chcete mrknout, jak to vypadá reálně v nových prostorách střední odborné školy v Hlinsku, přijďte se podívat tento pátek 5.11. mezi 14. a 17. h. Provedeme Vás a rádi vám ukážeme, jak se budova bývalého technického úseku ETY už proměnila. Takový malý návštěvní den, přijít může každý," uvedl na svém Facebook profilu Miroslav Krčil, starosta města Hlinska.

K obnovení víceoborového učňovského školství došlo v našem regionu po šestnácti letech. Nové učební obory patří pod Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, zřizovatelem školy je Pardubický kraj.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu