Nová sezóna HK Hlinsko začala
Profilovka
09. 09. 2022.
visibility 781

Minulý víkend hráčky HK Hlinsko odstartovaly novou sezonu na hřišti v Krčíně. Svá utkání sehrála skoro všechna družstva. Družstvo žen nastoupilo v nekompletní sestavě a nedostatek hráček se projevil i na konečném výsledku.

Házenkářky z Hlinska v průběhu prvního poločasu vedly, ale na jeho konci začaly soupeřky vyrovnávat skóre. Druhý poločas se nevyvedl a utkání skončilo výsledkem 26:18 (14:10). Starší žákyně odehrály hned dvě utkání. Proti Kčínu A nejprve prohrály výsledkem 13:7 (8:4) a poté porazily Krčín B 16:20 (7:8). Mladší žákyně porazily Krčín B výsledkem 5:14 (3:8).

V sobotu 10. 9. od 14:30 hodin uvítají házenkářky na hřišti v Olšinkách družstvo žen ze Studénky, kterým mají vracet jarní porážku na soupeřově hřišti a v neděli 11. 9. od 10:00 hodin odehrají utkání s ligovým nováčkem z Chropyně.