Dnes je 3. říjen 2022, svátek má Bohumil
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Nová soutěž o vstupenky na ROCK FESTIVAL, kde vystoupí i Jiří Janovský nebo Robert Frei Vytvořit článek
Nová soutěž o vstupenky na ROCK FESTIVAL, kde vystoupí i Jiří Janovský nebo Robert Frei
Petr Laštůvka (redakce) - 16. 06. 2022    493    0 Líbil se vám tento článek?

Ve spolupráci s Městským kulturním klubem Hlinečan jsme připravili další soutěž o šest vstupenek zdarma na první ročník hlineckého ROCK FESTIVALU. Akce se uskuteční 25. června od 15:00 hodin v areálu DTJ Hlinsko. Návštěvníci se mohou těšit na kapely Bandaband, Sorry, Olympic revival nebo The Kredenc.

Soutěž probíhá od 15. do 19. června. V pondělí 20. června vylosujeme šest výherců, kteří získají jednu vstupenku. Jména výherců splňující všechna pravidla pro zapojení do soutěže uveřejníme zde na hlineckém zpravodajském portálu.

Do soutěže se mohou zapojit všichni uživatelé sociální sítě Facebook, kteří do komentáře pod soutěžní příspěvek napíší "Chci vstupenku na ROCK FESTIVAL" a u Facebook události ROCK FESTIVALu kliknou na tlačítko "Zúčastním se". Vstupenky zdarma si budou moci výherci vyzvednout v Turistickém informačním centru na Betlémě.

Pořadatelé nyní připravují sérii rozhovorů s účinkujícími festivalu. Velmi populární kapelou je The Kredenc, ve které vystupují známé hlinecké osobnosti Jiří Janovský a Robert Frei.

Akci ROCK FESTIVAL pořádá 25. června od 15:00 hodin v areálu DTJ Hlinsko Městský kulturní klub Hlinečan. Vstupenky jsou v prodeji také online zde.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu