Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Obec Krouna získala ocenění Zlatý erb Vytvořit článek
Obec Krouna získala ocenění Zlatý erb
Petr Laštůvka (redakce) - 19. 09. 2021    676    0 Líbil se vám tento článek?

Soutěž, která si klade za cíl podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy a samosprávy prostřednictvím rozvoje ICT technologií a služeb, zná pro letošní rok své vítěze. Ocenění o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí získala v Pardubickém kraji Krouna, Svitavy a Litomyšl. Slavnostní vyhlášení Zlatého erbu 2021 proběhlo na krajském úřadě v Pardubicích.

„Poskytovat občanům možnost využívat internet a ostatní elektronická média vidím jako klíčový krok k rozvoji kvality života ve městech a obcích, a to nejen v našem kraji. Účast v této soutěži ukazuje, že se obce i města snaží rozvíjet a být občanům co nejblíže. Všem zúčastněným děkuji a věřím, že si dobře povedou i v celostátním kole," řekl radní pro cestovní ruch, sport, volnočasové aktivity a informatiku Alexandr Krejčíř.

Porota hodnotila nejen celkový dojem, design a přehlednost webových stránek, ale také to, zda stránky obsahují všechny povinně zveřejňované informace. Součástí práce poroty bylo také zhodnocení informační hodnoty, inovativnosti, užitečnosti, nebo jestli se weby zobrazují správně na mobilních zařízeních.

 

Zdroj foto: web pardubickykraj.cz


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu