Všechny bychom vás chtěli pozvat na přednášky, které u nás pořádáme. Na všechny přednášky je potřeba se rezervovat a vstupné je DOBROVOLNÉ. Na co se můžete těšit?
Ledovce jako kolébka současné přírody, Ing. Jakub Žárský, Ph.D. - pondělí 10.02.2025 od 17 h
Polární ledovce jsou fascinující. V historii naší planety a přírody kolem nás hrají často větši roli než si běžně uvědomujeme, a přesně toho o nich stále mnoho nevíme. Přijďte se o nich něco dozvědět od polárního ekologa, který uvede několik příkladů toho, proč by nás výsledky výzkumu ledovců měly zajímat. K vidění bude fotodokumentace z terenní práce v Grónsku, aj.
Terapie tmou a tichem, sktyté hlubiny v nás, Roman Mlejnek - pondělí 03.03.2025 od 17 h
Je opravdu vše jinak? Kdo ve skutečnosti jsme? Co je smrt a bezbřehost? O tom všem si budeme společně povídat, když dojdete a dovolíte si vejít do sebe sama.
Kouzelná Srí Lanka - ostrov tisícíe vůní a úsměvů, David Hainall - pondělí 14.04.2025 od 17 h
Cestovatelská přednáška o krásném ostrově, který má rozhodně co nabídnout. Ne nadarmo se říká, že Srí Lanka je "tak trochu jiná Indie". Pojďme ji společně zažít.
Na všechny návštěvníky se budeme těšit.