Dnes je 18. srpen 2022, svátek má Helena
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Plastová okna od A-Zmont Chotěboř je možné poptávat online Vytvořit článek
Plastová okna od A-Zmont Chotěboř je možné poptávat online
Pěkné weby - 04. 03. 2020    1290    0 Líbil se vám tento článek?

Vytvořili jsme nový moderní web, místnímu výrobci plastových oken firmě A-Zmont Chotěboř, s.r.o., na kterém je možné zaslat online poptávku cenové kalkulace nových plastových oken nebo dveří. Kompletní portfolio výrobků a služeb naleznete na webu. Také můžete navštívit showroom přímo ve výrobně na Novém Ransku u Ždírce n/D. a prohlédnout si vzorové výrobky pro novostavby, pasivní domy i rekonstrukce.

 
A-Zmont Chotěboř, s.r.o. je ryze česká společnost. Jejím nosným programem je výroba, dodávka a montáž plastových nebo hliníkových oken a dveří. Ke všem těmto výrobkům dodává a montuje veškeré doplňky, jako předokenní rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety a mnoho dalšího. Poskytuje veškeré služby spojené s výměnou oken, dopravu, montáž, příp. demontáž, zednické začištění a ekologickou likvidaci starých oken. Výrobky dodává a montuje po celém území ČR, ale i do zahraničí. Již od samého počátku působení na trhu stavebních výplní se orientuje na výrobky nejvyšší kvality a nadstandardní zákaznický servis.

Nově vytvořené webové stránky se nachází na www.okna-azmont.cz


"Budeme moc rádi za veškerou zpětnou vazbu na webové stránky a hlavně za to, jaké informace byste chtěli doplnit a co Vám nejvíce chybí na webových stránkách. Například podle čeho byste se rozhodovali při výběru oken. Aktuálně dopracováváme vzorníky a už víme, že to s těmito úpravami zdaleka nekončí,"
 

doplňuje Michal Voldán za tým Pekneweby.cz


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu