Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Nový chodník ve Rváčovské ulici Vytvořit článek
POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Nový chodník ve Rváčovské ulici
Petr Laštůvka (redakce) - 25. 08. 2022    549    0 Líbil se vám tento článek?

Nový chodník ve Rváčovské ulici sliboval volební program ČSSD s podporou nezávislých kandidátů v roce 2018. Realizace této dlouho připravované investice by měla být zahájena na začátku nového školního roku. Chodník by měl vést od přejezdu železniční tratě až po odbočku k propojce z ulice Rváčovská na komunikaci směrem na Srní. Vést by měl při pohledu z Hlinska po levé straně.

„S výstavbou nového chodníku ve Rváčovské ulici bychom měli začít v nejbližších týdnech. Počítáme také s vybudováním nového vedení dešťové kanalizace, větve vodovodu a umístěním elektrického vedení od ČEZ. Stavební práce budou probíhat za provozu," řekl k další investici města starosta Miroslav Krčil.

V rámci investice do nového chodníku dojde také k opravě povrchu komunikace ulice Rváčovská. „Ve spolupráci se Správou a údržbou silnic Pardubického kraje bude realizována také oprava povrchu komunikace, zde již počítáme s plnou uzavírkou komunikace po nezbytnou dobu pokládky nového asfaltového povrchu. Objízdná trasa bude vedena přes Srnskou ulici," doplnil starosta Krčil.

Nový chodník bude mít také vybudované místo na přecházení, které bude navazovat na připravovanou cyklostezku vedoucí do Rváčova.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu