Dnes je 20. srpen 2022, svátek má Bernard
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Pro obyvatele Chlumu víceúčelové sportovní hřiště Vytvořit článek
POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Pro obyvatele Chlumu víceúčelové sportovní hřiště
Petr Laštůvka (redakce) - 29. 07. 2022    299    0 Líbil se vám tento článek?

Vybudování víceúčelového sportovního hřiště "u zámečku" pro obyvatele Chlumu sliboval volební program ČSSD s podporou nezávislých kandidátů v roce 2018. Venkovní multifunkční sportoviště s umělým povrchem pro sport a rekreaci bylo v obci Chlum slavnostně otevřeno v srpnu loňského roku. Hřiště je bezplatně přístupné pro všechny obyvatele města Hlinska a jeho místních částí.

„Jedná se o další bod z našeho programu, který jsme dokázali splnit. Osobně mám z nového hřiště velkou radost, protože to je jediné víceúčelové sportoviště v místní části Chlum. Za těch pár měsíců, co je v provozu se ukázalo, že je hodně využívané mládeží a také dospělými," říká starosta Hlinska Miroslav Krčil.

Multifunkční hřiště bylo vybudováno na zahradě bývalé mateřské školy a jeho velikost je cca 300 m2. Návštěvníci sportoviště mají k dispozici také žebřiny, hrazdy, vodorovný žebřík a cvičící prvek na lehy/sedy.

Celková plocha areálu, včetně multifunkčního hřiště, je kolem 830 m2. Díky sportovnímu koberci je možné hrát na hřišti volejbal, nohejbal, basketbal, florbal či malý fotbal.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu