Dnes je 7. prosinec 2022, svátek má Ambrož a Aenjamín
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Podzimní část sezóny fotbalisté ukončili výhrou nad Letohradem Vytvořit článek
Podzimní část sezóny fotbalisté ukončili výhrou nad Letohradem
Gabriela Volfová (redakce) - 14. 11. 2022    235    0 Líbil se vám tento článek?

Před posledním utkáním podzimní sezóny museli fotbalisté řešit personální problém, a to kdo nastoupí do brány, protože se oba gólmani zranili a do brány musel nastoupit útočník Martin Hlouš.

 „Podařil se nám skvěle vstup do utkání a v sedmé minutě  jsme v rozmezí minuty vstřelili dvě branky po rychlých akcích. V prvním případě se rychle zorientoval ve vápně Milan Králíček a druhý gól vstřelil Jan Portyš, kde zakončil levačkou centrem ze strany,” říká trenér FC Hlinska Martin Slavík.

 Na konci poločasu si domácí Letohrad dal vlastní gól a první půle skončila 3:0. Hráči Letohradu byli velmi rychlí v útoku. V 67. minutě se jim podařilo prostřelit zastupujícího brankáře, který jim ale několik šancí vychytal. V posledních minutách utkání dal branku Vojtěch Klika a utkání skončilo 4:1.

 FC Hlinsko je na druhém místě tabulky, pouhé tři body ztrácí na vedoucí Liberec.

 „Sport je o emocích, to co jsme zažili po utkání a co jsme museli řešit v týdnu, bylo něco neskutečného. Jaro bude velice těžké a složité. Proto my si toho, co tento kolektiv na podzim předvedl, neskutečně vážíme a budeme se snažit přes zimní pauzu připravit na hru o příčky nejvyšší,” dodává trenér Slavík.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu