Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Postav domeček pro skřítka a vyhraj hračku podle vlastního návrhu! Ještě do konce srpna se můžete zapojit! Vytvořit článek
Postav domeček pro skřítka a vyhraj hračku podle vlastního návrhu! Ještě do konce srpna se můžete zapojit!
Soutěže pro děti - 28. 08. 2022    343    0 Líbil se vám tento článek?

Milé děti!

Skřítci moc děkují všem stavitelům a stavitelkám za krásná obydlí, která jim za celé léto vyrostla! Ještě do 31. 8. 2022 se mohou zapojit i další z vás a postavit kdekoliv v lese domeček pro skřítka. Jeho foto nám pak můžete zaslat na email: [email protected] .

Během měsíce září proběhne zde na webu hlasování a autor vítězného domečku získá výhru v podobě hračky dle vlastního návrhu od paní Hany Panáčkové z firmy Moje hračka! Namaluj si hračku – plyšáci z obrázku vašeho dítěte (namalujsihracku.cz)

(Hračka bude z fleecového materiálu a její velikost bude 30 cm.)

Skřítčí vesničku najdete v lese nedaleko obce Srní a naleznete zde nejen malované kamínky, ale i krabici plnou skřítčí zábavy. GPS souřadnice našeho příbytku jsou: šířka: 49,78221 délka: 15,88053. (Po příchodu do obce Srní směrem od Hlinska zatočte hned doprava. Na konci ulice odbočte vlevo a následně 2x vpravo. Dojdete do slepé ulice k lesu. Vstupte do lesa a pokračujte rovně po pěšině 😊 )

Přejeme krásný konec léta !


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu