Dnes je 29. leden 2022, svátek má Zdislava
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Program v Multifunkčním centru pokračuje i v prosinci Vytvořit článek
Program v Multifunkčním centru pokračuje i v prosinci
Petr Laštůvka (redakce) - 29. 11. 2021    449    0 Líbil se vám tento článek?

I přes zpřísnění proticovidových opatření nařízených v posledním listopadovém týdnu mohou akce v hlineckém Multifunkčním centru pokračovat i v měsíci prosinec. Nové omezení se týká maximální kapacity 1000 lidí pro divadelní a kulturní akce, pro taneční akce platí omezení 100 osob.

Program Multifunkčního centra v prosinci 2021:

2.12.2021 - od 19 hodin
4 Tenoři a Unique Quartet s doprovodnými hudebníky
Špičkový program od držitelů ceny Thálie, sólisty Národního divadla v Praze a legendy českého hudebního divadla. Repertoár složený ze slavných muzikálových hitů, písní Karla Svobody, swingových evergreenů a operních árií v interpretaci vyhledávaných a oceňovaných sólistů předních českých scén hudebního divadla.
Obsazení: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo.
Vstupné 580 Kč do přízemí, 550 Kč na balkón.

10.12. 2021
Věneček
Věneček ve formě prodloužených tanečních s živou hudbou, konec akce ve 22 hodin.

14.12.2021 - od 19 hodin
Dokud nás milenky nerozdělí
Brilantní situační komedie plná zvratů a záměn o tom, kolik milenek je zapotřebí ke zkáze jednoho dlouholetého manželství. Rosálie a Francis rekapitulují své dosavadní manželství a určitě by se shodli na tom, že jsou spolu šťastní, kdyby se právě neprovalilo, že Francis žije dvojí život. Celá rodina se ocitá v komickém zmatku, Rosálie vrací odvetný úder, dceři se za podivných okolností hroutí manželství a další postavy celý děj ještě dál humorně zamotávají.
Postavy a obsazení: Francis: Vladimír Kratina, Rosalie: Veronika Freimanová, Diana, jejich dcera: Jana Bernášková, Milenky: Kateřina Lojdová, Tom: Luděk Nešleha
Vstupné: 430 Kč

Program kina:

 

Přehled pravidel pro divadla, kina a kulturní akce platná ke dni 29. 11. 2021 nařízená vládou ČR:

Pokud je přítomno více než 20 osob, musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
- prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy divadla,
- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Výše zmíněná pravidla neplatí pro divadelní představení, kterých se účastní výhradně žáci nebo studenti z jedné školy a jejich dozor, nebo taková školní skupina používá vyhrazené prostory a nepřijde tak do kontaktu s ostatními osobami účastnícími se představení.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

 


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Věra Dvořáková (redakce) - před 5 hodinami
Tříkrálová sbírka letos již po dvaadvacáté pomáhala potřebným. Jako v předešlých letech ji zorganizovala Charita České republiky a...
Petr Laštůvka (redakce) - před 21 hodinami
Začátkem ledna nového roku zahájilo město Hlinsko prodej stavebních pozemků v lokalitách Rataje a Pod urnovým hájem. V nabídce byl...
HC Horses Hlinsko - před 22 hodinami
Týden hokeje v Hlinsku - ve čtvrtek 27. ledna uspořádal HC Hlinsko, ve spolupráci s Českým hokejem, další skvělou náborou akci pod...
Reklama   •   Koupit reklamu