Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Stavba bytového domu v Hlinsku pokračuje podle plánu Vytvořit článek
Stavba bytového domu v Hlinsku pokračuje podle plánu
Martin Slavík - realitní makléř - 19. 09. 2022    426    0 Líbil se vám tento článek?

Stavební práce na novém bytovém domě v Hlinsku jdou podle časového harmonogramu, byty ve vysokém standardu budou pro své majitele připraveny ke konci příštího roku. Dokončila se monolitická nosná konstrukce suterénu. Následně proběhla pokládka prefabrikovaného stropu SPIROLL nad suterénem a začala vyzdívka zděných konstrukcí bytů prvního nadzemního podlaží.

Toužíte po moderním bydlení, na dosah přírodě, a přesto kousek od centra města? Rezidenční projekt Byty Hlinsko, který má za cíl tyto parametry splnit a nabídnout nadstandardní bydlení, přilákal nové majitele pro více než polovinu bytů ze své nabídky.

FORMA VLASTNICTVÍ
Všechny byty jsou v osobním vlastnictví. Platby jsou rozděleny do několika etap, postup koupě Vám rádi zašleme nebo vysvětlíme na osobní schůzce.

VYSOKÝ STANDARD
Základem projektu Byty Hlinsko je vysoký standard vybavení s použitím mimořádně kvalitních materiálů, prémiových barevností a moderním pojetím interiérů. Každý z bytů je vybaven podlahovým vytápěním nebo okny s izolačními trojsky, díky kterým budova dosahuje nízké energetické náročnosti. Je tedy nejen moderní, ale také velmi hospodárná.

NA PEVNÝCH ZÁKLADECH
Byty Hlinsko jsou projektem českého stavebního holdingu enteria, který spojuje 12 společností zaměřujících se na různé oblasti stavební činnosti. I díky tomu může zaručit nejvyšší stavební i projekční kvalitu celého projektu.

JEDINEČNÁ DOSTUPNOST
Cesty do práce, do školy nebo na nákupy nebyly nikdy jednodušší. Poloha v srdci města totiž nabízí nespočet výhod spojených s dostupností veškerých služeb. Jen několik minut chůze zabere cesta do supermarketu a obchodů. Pešky se také do 5 minut dostanete na autobusové a vlakové nádraží.

NABLÍZKU PŘÍRODĚ
Navzdory centrálnímu umístění, přináší rezidence Byty Hlinsko výjimečný prostor pro odpočinek. Ať už máte rádi běh, cyklistiku nebo preferujete klidnou procházku, v okolí najdete dokonalý prostor pro útěk z každodenní reality.

Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější formy financování. Finanční oddělení projekt registrovalo v několika bankách a nabízí zajímavé možnosti.

Další bytové jednotky o různých dispozicích najdete na našich stránkách bytyhlinsko.cz. Po Vašem užším výběru Vám zašleme cenovou nabídku a další informace. Kolaudace bytových jednotek se očekává na konci roku 2023.

Budeme se těšit na osobní setkání,
Tým Byty Hlinsko
www.bytyhlinsko.cz


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu