Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Trápí vás stěny pokryté plísní? Zbavte se jí efektivně s PRIMALEX BACTERIA RESIST Vytvořit článek
Trápí vás stěny pokryté plísní? Zbavte se jí efektivně s PRIMALEX BACTERIA RESIST
MB BARVY - LAKY - 23. 07. 2022    486    0 Líbil se vám tento článek?

Plíseň, nekonečný problém v řadě domácností. Nejčastěji se s nimi setkáváme v místnostech se zvýšenou vlhkostí. Nahromadění páry ve špatně větrané koupelně nebo kuchyni způsobí, že se tyto mikroskopické houby rychle rozšíří a zbavit se jich pak není snadný problém.

Kromě toho, že nevypadají hezky, mohou být i důvodem řady zdravotních problémů. Způsobovat mohou onemocnění dýchacích cest, ekzémy i úporné alergie.

Kouzlo technologie Active Silver

Velmi účinným řešením proti vzniku a šíření je pravidelné větrání. Vhodné je sáhnout také po barvách, které zabraňují růstu plísní. Primalex Bacteria Resist je doplněný o technologii ACTIVE SILVER, ta odolává růstu plísní i bakterií na povrchu nátěru a je navíc vysoce kryvý, takže si poradí i se stávajícími fleky. Barva je testována ve specializované laboratoři na bakteriální rezistenci vůči MRSA a E-Coli, je vysoce omyvatelná a odolá i dezinfekčním přípravkům. Skvěle se tak hodí do frekventovaných a zatěžovaných interiérů jako jsou koupelny, kuchyně či zádveří, ale i nemocnice, kliniky, školy, školky, sportovní objekty i hotely.

PRIMALEX Active Silver 2,5 l zakoupíte za cenu 740 Kč v prodejně MB BARVY - LAKY na adrese Husova 14 (vchod z Poděbradova náměstí naproti prodejně Hobby H).


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu