Dnes je 20. srpen 2022, svátek má Bernard
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Trubková topná tělesa, anebo co se u nás vlastně vyrábí? Vytvořit článek
Trubková topná tělesa, anebo co se u nás vlastně vyrábí?
Backer Elektro CZ a.s., Backer ELTOP s.r.o. - 28. 02. 2022    702    0 Líbil se vám tento článek?

Může se zdát, že se společnost Backer Elektro CZ a.s. soustředí jen na výrobu tištěných topných těles. Jak už jsme zmínili, kvůli této výrobě a velkému zájmu o ní, koupila novou halu, která prochází rekonstrukcí, nabírá nové zaměstnance na vedoucí i dělnické pozice, pořádá akce pro veřejnost, spustila dosud největší reklamní kampaň a spoustu dalšího. A výroba trubkových topných těles jakoby šla stranou. 

 Avšak není tomu tak. 

I zde, v ulici Poličská, v průmyslovém areálu, se výroba nezastavila a funguje v dvou nebo třísměnném provozu. Kromě velké haly zde najdete menší specializované úseky, zaměřené na konkrétní druh výrobního postupu. Každý zaměstnanec je odborníkem na svěřenou práci. Ať už je to obsluha linky, kontrola, manipulant, svářeč, seřizovač nebo mistr výroby. Jedni z těch nejšikovnějších se věnují zakázkové výrobě. Ano, i zde, v takovém velkém provozu, je prostor pro individuální zakázky na přání zakázníků. 

Pokud vás zajímá, jak výroba trubkových topných těles vypadá, prohlédněte si naši galerii nebo sledujte náš facebook a instagram, kam pravidelně momentky z dílen přidáváme.


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu