Dnes je 20. srpen 2022, svátek má Bernard
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas V pátek se ve Studnicích uskuteční VIII. Noční hasičská soutěž v požárním útoku Vytvořit článek
V pátek se ve Studnicích uskuteční VIII. Noční hasičská soutěž v požárním útoku
Věra Dvořáková (redakce) - 25. 07. 2022    358    0 Líbil se vám tento článek?

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a Sbor dobrovolných hasičů Studnice zvou návštěvníky na VIII. Noční hasičskou soutěž v požárním útoku a III. kolo SUMMER NIGHT CUPU. Akce se koná v pátek 29. července od 21:00 hodin u letního parketu ve Studnicích.

 

Součástí akce bude letní zábava se skupinou Parazzit a proběhne také soutěž o sud piva a prase. Občerstvení je zajištěno, pořadatelé se těší na účast soutěžících i diváků. Letní parket se nachází téměř na konci obce, směrem na Hamry, po levé straně.

 

Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy a ve smíšeném pořadí. Propozice soutěže: 2B-4C-široké, dle pravidel SNC, nástřikové terče, elektronická časomíra, asfaltová základna.

 

 Mezi 20:30 a 21:00 proběhne prezentace družstev, ve 21:00 pořadatelé seznámí diváky s programem a soutěžící nastoupí k soutěži. Ve 21:15 proběhne zahájení soutěžních pokusů. Startovné stojí 200 Kč. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 30 minut po skončení soutěžení. Více informací k přihlášení do soutěže na tel. 602 957 685.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu