V Třebechovicích s plným nasazením a výhrou za tři body
Profilovka
17. 01. 2022.
visibility 888

S prvním celkem tabulky odvedli hlinečtí Horses velice dobrý výkon a přivezli si z města betlémů plný počet bodů.

Od první minuty byli hlinečtí aktivnějším týmem na ledě a vyslali na brankáře Petrů v brance domácích pět nebezpečných střel. V té třetí se soupeři povedlo přečíslení dva na jednoho a ujali se vedení 0:1 brankou Javůrka. Obdržená branka však neubrala hostím nic na aktivitě a hrálo se víceméně na jednu branku. Každá akce byla zakončena střelou, překážkou však byl vyskoký gólman Třebechovických a tak se skóre podařilo změnit až čtyři vteřiny před koncem první části v přesilové hře po přihrávce Finka po modré čáře na Š. Lenocha jehož střelu tečoval vlastní obránce za záda Petrů. Brankář domácích měl dvacet tři zásahů, brankář hostí pět.

Také ve druhé části pokračovali hlinečtí aktivní hrou. Ve 24. minutě přišlo oslabení po hákování Havla, ale dobrou obrannou hrou jsme soupeře nepustili k vážné akci. Ve 29. minutě jsme se ujali vedení branku po střele P. Beneše od modré docílil z brankoviště T. Cejpek 1:2. Ubránili jsme další oslabení a nabídnutou přesilovou hru ve 34. minutě využili, když kotouč do pásma zavezl Adolf a Havel zakončil střelou přes beton 1:3.

Třetí část nemohla začít lépe, rychlý průnik Zdražila zakončil po střele a dorážce Hudec 1:4. V rychlém sledu následovaly další góly. Ve 43. minutě branka Homoly po přesné střele z pravého kruhu 1:5. V přesilové hře ve 47. minutě zakončil po souhře s Finkem a Havlem pohotovou střelou Adolf 1:6. O minutu později přidal další branku Homola 1:7 po krásné akci s Benešem a Cejpkem a bylo rozhodnuto o výsledku. Hosté trochu polevili a domácí snížili v 53. minutě střelou Šeda z úhlu k tyči 2:7. Domácí po brance ožili a snížili v 55. minutě po sporné akci, kdy kotouč skončil na horní síťce Saifrovy branky, rozhodčí hru nepřerušil a po strkanici se kotouč dostal opět na zem a ze skrumáže jej za brankovou čáru dostal Jušta 3:7. Hlinečtí mohli zvýšit ještě v záverečné přesilovce v 58. minutě, ale prudkou střelu Š. Lenocha kryl do lapačky Petrů. Na konečném stavu se tak nic nezměnilo a zaslouženou výhru si hráči užili s fanoušky FanKlubu, kteří za nimi z Hlinska přijeli.

utkání: SK Třebechovice pod Orebem : Hlinsko
skóre: 3 : 7
třetiny: 1:1, 0:2, 2:4
branky domácí: 3. Javůrek P. (Vik), 53. Šeda (Plíhal, Podzimek), 55. Jušta (Wolf, Hanousek)
branky hosté: 20. Lenoch Š. (Fink, Chvojka), 29. Cejpek (Beneš), 36. Havel (Adolf), 42. Hudec (Zdražil), 43. Homola (Bříza, Cejpek), 47. Adolf (Fink, Chvojka), 48. Homola (Beneš, Cejpek)
sestava domácí: Petrů - Hanousek, Pánek, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Podzimek, Beránek, Šeda - Vik, Drašnar J., Javůrek
sestava hosté: Saifr - Fink, Beneš, Hamák, Adolf, Lenoch Š., Lenoch P. - Homola, Brožek, Bříza, Chvojka, Cejpek, Králíček, Hudec, Zdražil, Havel