Dnes je 26. říjen 2021, svátek má Erik
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Virtuální běh pro Záchrannou stanici a ekocentrum Pasíčka Vytvořit článek
Virtuální běh pro Záchrannou stanici a ekocentrum Pasíčka
Věra Dvořáková (redakce) - 03. 10. 2021    553    0 Líbil se vám tento článek?

Od 6. do 10. října se uskuteční charitativní akce Virtuální běh pro Záchrannou stanici a ekocentrum Pasíčka. Přispět na pomoc zvířatům lze ale již nyní.

 

Pro podporu zraněných nebo handicapovaných zvířat stačí zvolit délku tratě a vybrat běh či chůzi. Po splnění cíle se nahraje změřená vzdálenost a účastník získá medaili s diplomem. Stojí startovné 50 Kč.

 

Na výběr je ze čtrnácti tratí a některé se jmenují například Běh pro ježka, Veverčí procházka, Běh pro čápa nebo Liščí procházka.

 

Pro měření aktivity je možné použít sportovní hodinky nebo některou ze sportovních aplikací. Odkaz na nahrání splnění aktivity přijde po registraci na zadaný email.

 

Všechny důležité informace a registrace: https://bit.ly/virtualni-beh-pasicka

 

Záchrannou stanici mohou podpořit i neběžci – symbolicky zakoupením startovného.

 

Výtěžek ze startovného bude věnován na podporu Záchranné stanice Pasíčka, jejíž posláním je především záchrana zraněných či jinak handicapovaných zvířat z volné přírody.

 

Součástí závodů je také soutěž o navrácení vyléčeného zvířete do přírody vlastníma rukama. Vyhrají ji ti, kteří pod příspěvek na Facebooku nahrají do komentáře své startovní číslo. Další výherce bude vybrán z těch, kteří budou daný příspěvek sdílet.

 

Více informací na Facebooku: https://bit.ly/FB-Pasicka

 

Zdroj foto: Facebook Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Věra Dvořáková (redakce) - před 1 minutou
Již tento pátek 29. října 2021 se na nábřeží před Orlovnou konají Farmářské trhy. Ty návštěvníkům a nakupujícím nabídnou farmářské...
Věra Dvořáková (redakce) - před 15 hodinami
V tomto týdnu se v Hlinsku a jeho okolí uskuteční kulturní, společenské a sportovní akce. Program bude probíhat venku i ve vnitřní...
redakce iHLINSKO - 25. 10. 2021
Každý rok na přelomů září a října se v italském městě Castelfidarno, kde je největší koncentrace výrobců akordeonů, koná akordeono...
Reklama   •   Koupit reklamu