Dnes je 28. listopad 2022, svátek má René
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Výměnou staré chladničky lze ušetřit až tisíce korun na energiích ročně Vytvořit článek
Výměnou staré chladničky lze ušetřit až tisíce korun na energiích ročně
ELEKTRO STUDIO HLINSKO EURONICS - 30. 06. 2022    518    0 Líbil se vám tento článek?

Chladnička společně s mrazákem patří k největším spotřebičům elektrické energie a dělají tak jednu z hlavních položek ve vyúčtování za elektřinu. Nepřetržitý provoz ledničky může mít na svědomí až 20 % celkové spotřeby elektrické energie v domácnosti. Při současné ceně energií tak lze výměnou staré lednice za novou ušetřit až tisíce korun ročně. Zákazníci mohou navíc využít služeb dovozu nového spotřebiče a odvozu starého spotřebiče včetně ekologické likvidace.

Například nové lednice značky LG v kategorii s nejúspornějším energetickým štítkem "C" spotřebují jen 0,5 kWh/24 hodin provozu. Při jejich pořízení je roční úspora ve výši 5 000 až 8 000 Kč dle stáří chladícího zařízení.

„Kdo si vymění chladničku, kterou má doma více než 15 let, v každém případě se mu investice do nového chladícího zařízení vrátí do 3 let," říká Petr Matyášek, majitel Elektro Studio Hlinsko.

Největším trendem u nových chladniček je technologie Total No Frost, jsou díky ní plně beznámrazové. Zákazníci se tak nemusí starat o odmražování a lze je cenově zakoupit již od 12 990 Kč. Vyžadovány jsou také kombinované chladničky v energetické třídě "C" v bílém, nerezovém nebo moderním černém provedení. U majitelů nových rodinných domů jsou hitem americké dvoukřídlé chladničky, kdy na levé straně je mrazící část a na pravé pak chladící. Dodávány jsou i s výrobníkem ledu.

Chcete poradit s výběrem nového chladícího zařízení? V prodejně Elektro Studio Euronics v ulici Resslova vám rádi pomohou s jeho výběrem.


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu