Dnes je 3. říjen 2022, svátek má Bohumil
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Premium Země Keltů - Asonance, Medokvas a brigáda Vytvořit článek
Země Keltů - Asonance, Medokvas a brigáda
Keltský skanzen Nasavrky - Země Keltů - 07. 08. 2022    415    0 Líbil se vám tento článek?

Již nadcházející víkend má pro vás Země Keltů dvě akce, které si můžete užít!

První z nich je koncert folkové skupiny Asonance, která po pauze začíná opět koncertovat s novou zpěvačkou. Jejich vystoupení se uskutěční v pátek 12. srpna od 19:30 v areálu skanzenu Země Keltů. Vstupenky jsou v předprodeji na GoOut do 9.8.2022 a nebo pak přímo na místě. V předprodeji lze objednat dopředu i noční či denní prolídku skanzenu s průvodcem. Akce se koná v rámci oslav dvacáteho výročí založení spolku Boii, členové spolku a pravidelní zeměkeltovští dobrovolníci mají tedy vstup na koncert zdarma. Záštitu nad koncertem převzal radní Pardubického kraje Ing. Pavel Šotola.

Následující dny - v sobotu a v neděli - se těšte na Medokvas: festival výrobků z medu. Ochutnáte různé druhy medů, medovin, dozvíte se něco o včelaření nejen v pravěku a také si s dětmi vyrobíte svíčku ze včelího vosku. V sobotu nás navíc svou hudbou potěší kapela Irlanda. Ta nám zahraje hned dvakrát: v 11 a v 15 hodin. 

V sobotu i v neděli budou probíhat samozřejmě tradiční komentované prohlídky skanzenu a otevřeno bude mít i hostinec U Dubového Kelta.

Navíc se během víkendu koná dobrovolnická brigáda, při níž naši dobrovolníci budou opět pomáhat skanzenu v rozkvětu. Chcete-li se brigády zúčastnit, vyplňte prosím závazný přihlašovací formulář v události na Facebooku.

Tak přijeďte na koncert, na Medokvas se pobavit, nebo nám pomoci opečovávat skanzen! Tešíme se na vás!

 

Fotografie: Země Keltů - Martin Zipack Zahálka; Irlanda - archiv kapely; Asonance - archiv kapely: Michal Fanta


TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu